اطلاعات مهم در مورد شیشه هوشمند

ارائه محتوا و اخبار روز اینترنت و فناوری

اطلاعات مهم در مورد شیشه هوشمند

۴۵۶ بازديد ۰ ۰ ۰ نظر

این امر قطعا توجه مشتریان را به خود جلب می کند. ظرافتی که مطمئناً در مصالحی مثل آجر، گچ یا سیمان نمیتوانید مانند آن را بیابید. اجزای پارتیشن شیشه ای فریم لس پارتیشن شیشه ای فریم لس، همانطور که از نامش پیداست، بدون هیچ قاب و فریمی ارائه می شود. مزایای پارتیشنهای شیشهای پارتیشنهای شیشهای گزینههای سفارشی بسیاری را ارائه میدهند که قابلیتهای سفارشی مختلفی مانند آکوستیک و یا شیشههای مات را شامل میشود که مزایایی از جمله افزایش حریم خصوصی، روابط مثبت کاری و سلامت بهتر در بین کارکنان دفتر را به دنبال دارد. مطالعه مزایای انواع پارتیشن شیشه ای میتواند دید بهتری برای انتخاب ارائه کند. این فناوری امکان کنترل اشکال مختلف نور از جمله نور مرئی ، UV و IR را فراهم می کند. در پارتیشنهای ثابت میتوان بخشی از کار را به صورت دربهایی ساخت که امکان باز و بسته شدن دارند. بدون شک، پارتیشنهای شیشهای دو جداره، عایق صوتی و حرارتی به مراتب بهتری خواهند بود. بدون شک، استفاده از فریم در دور شیشهها میتواند به استحکام و مقاومت آنها بیافزاید. برای ساخت این مدل پارتیشن ها از انواع مختلفی شیشه استفاده میشود که بهترین های آنها شیشه سکوریت ف شیشه نشکن و شیشه لمینت است که نسبت به قیمتی که دارند ، کیفیت و مقاومت بالایی هم دارند.

شیشه مات هوشمند ساخته شده از فناوری PDLC بهترین نوع شیشه هوشمند خانه است. با اعمال جریان برق و عبور آن از این لایه نازک، ساختار مولکولی آن تغییر کرده و از فرم شفاف به مات تبدیل می شود. لایه های رویین این فیلم از ورق های پلیمری PET ساخته شده اند که روی آن با لایه بسیار نازکی از یک ماده شفاف که هادی جریان الکتریسیته است، پوشانده شده است. میزان نوری که میخواهید در محیط جریان یابد و حتی عایق بندی صوتی و ارتفاع و ضخامتی که برای پنل های شیشهای مدنظر دارید همه و همه در انتخاب پارتیشن شیشهای شما دخیل هستند. در حقیقت، تنها در بخشهایی از فریم استفاده شده است که شیشهها به کف زمین یا سقف اتصال یافتهاند و سایر نقاط، شیشه خالی است. سازههایی مثل سقف شیشهای، جشنوارهای از نور را در محیط به راه میاندازد و بهواسطه ضریب گذردهی بالا، مسئله تاریکی فضای داخلی ساختمان در طول روز را حل میکنند. در واقع همان دیوار شیشه ای است و در حقیقت نوعی دیوار شیشه ای است و با داشتن ظاهری زیبا تاثیر بسیار چشمگیری و زیادی در روی دکوراتیو و طراحی داخلی فضا دارد. در واقع همان دیوار شیشهای است و در حقیقت نوعی دیوار شیشهای است و با داشتن ظاهری زیبا تاثیر بسیار چشمگیری و زیادی در روی دکوراتیو و طراحی داخلی فضا دارد.

از گیاهان بالا رونده می توانید برای آن استفاده کنید که این محیط را مانند یک دیوار می پوشانند و حس و حال زنده بودن گیاهان را هم در محیط پخش میکند. پنجره دوجداره و کرکره برقی پنجره و بالکن جهت بالا بردن امنیت، در سالهای اخیر به صورت گسترده مورد استفاده قرار میگیرد. در ضمن، کاربری پارتیشن شیشه ای ایجاب میکند تا علاوه بر مقاومت بالا در قبال ضربه، نحوه شکستن آنها نیز قابل اطمینان و ایمن باشد. حتی ممکن است دور شیشههایی که ثابت هستند نیز این فریم یا چهارچوب اعمال شده باشد. شیشههایی که پیشتر در همین سایت به ماهیت و خواص آنها پرداخته شده و به طور مختصر، نسل جدید و حرارت دیدهای از شیشههای معمولی هستند که میتوانند در قبال ضربه و تغییرات دمایی و آب و هوایی مقاومت بالایی از خود نشان دهند. در حالی که با وجود پارتیش شیشه ای، بخاطر اشغال فضای بسیار کمتر و عبور نور بین اتاق های خانه این مشکل به طور کامل رفع می گردد. علاوه بر این مورد در برخی از سازمان ها و شرکت ها عیب هایی در ظاهر ساختمان وجود دارد که می توان به وسیله ی این پارتیشن ها، آن ها را پنهان کرد تا ظاهر اداره با مشکل مواجه نشود. 

شیشه هایی که میتوان در این پارتیشن ها استفاده کرد با ضخامت های ۴ یا ۶ میلیمتر هستند که میتوانند شفاف ، برفی و یا راه مات باشند انتخاب بین این مدل ها به شما و کاربرد آنها بستگی دارد. نوع شیشه مصرفی در آن مانند نوع فریم دار، شیشه سکوریت 10 میلیمتر درجه یک استاندارد است و قابلیت اجرای انواع سندبلاست به صورت مات یا طرح های دیگر موجود را دارد. قابلیت استفاده بهینه از کل فضاهای موجود را دارند. از طرفی، پارتیشنهای فریملس، در کنار زیبایی و ظرافت فضای کمتری نیز اغال میکنند، نصب و جداسازی و در نتیجه نقل و انتقال آنها آسانتر است و پرت فضای کمتری نیز دارند. در دفاتر امروزی، پارتیشنهای شیشهای تبدیل به یک عنصر اصلی طراحی شدهاند که محیط کار روشن و بازی را ایجاد میکند و درعینحال سطوح حریم خصوصی را نیز بهخوبی حفظ میکنند که گاهی اوقات برای تکمیل کار روزانه ضروری است. هرچند که قیمت این پارتیشنها نیز به مراتب بالاتر از پارتیشنهای شیشهای تک جداره است.

اطلاعات بیشتر در مورد شیشه هوشمند:
https://partitionparchin.com/نصب-شیشه-هوشمند-بر-روی-پارتیشن-اداری/

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.